Dla farmaceuty


  Produkty do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu kobiet w różnym wieku. Ich działanie opiera się na dobowym cyklu życia skóry, która w ciągu dnia potrzebuje nawilżenia i ochrony, a w nocy składników wspierających regenerację.
  Uwzględnia codzienne potrzeby pielęgnacyjne różnorodnych typów skóry, takich jak: skóra naczynkowa, trądzikowa, odwodniona i z przebarwieniami.
  Produkty pomagające zachować zdrowy i świeży wygląd skóry ciała o różnorodnych potrzebach pielęgnacyjnych: przywrócenie jędrności, ograniczenie nadmiernej potliwości i uzupełnienie warstwy hydrolipidowej naskórka. W skład tej linii wchodzą również produkty do pielęgnacji wrażliwej i delikatnej skóry dzieci już od 1 dnia życia.
  Specjalistyczny program pielęgnacji dla niemowląt i dzieci. W jego skład wchodzą łagodne produkty do delikatnej skóry ciała i włosów. Kosmetyki te nie zawierają parabenów ani oleju parafinowego. Można je stosować już od 1 dnia życia*.
*Krem ochronny na słońce z filtrami uva/uvb, SPF 50 przeznaczony od pierwszego miesiąca życia
  Kosmetyki do pielęgnacji skóry mężczyzn, uwzględniające jej specyficzne potrzeby wynikające z grubości skóry, zawartości kolagenu i elastyny oraz tendencji do przetłuszczania się.
  Linia specjalistycznych kosmetyków przeznaczonych do pielęgnacji włosów i skóry głowy. W jej skład wchodzą produkty uwzględniające najczęściej występujące problemy skóry głowy oraz pomagające zachować zdrowy i świeży wygląd włosów.
Wybrana zakładka zawiera informacje dla lekarzy, farmaceutów i techników farmacji. Serwis ceraplus.pl wymaga potwierdzenia oświadczenia widocznego poniżej.
Jeśli nie spełniasz wymienionych warunków, kliknij przycisk Anuluj.